Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Informacje o firmie

KOLANKO WNĘTRZA to najnowszy projekt Grupy Kolanko, który powstał z myślą o klientach indywidualnych oraz architektach poszukujących nowatorskich rozwiązań estetycznych, profesjonalnej obsługi i kompleksowej oferty materiałów wykończeniowych.

W nowoczesnych wnętrzach nowego salonu w Chwaszczynie łączymy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze klienta z nowatorskimi rozwiązaniami z dziedziny architektury wnętrz. Naszym celem jest stworzenie warunków, w których słowo doradztwo nabierze właściwego znaczenia.

Stawiamy na profesjonalną obsługę i szeroką ofertę handlową, w której poza ceramiką i armaturą łazienkową znajdziecie Państwo podłogi, płytki ceramiczne, tynki i struktury ścienne, tapety oraz szeroki wybór farb gotowych i dobieranych według indywidualnych potrzeb. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży farb Tikkurila, dzięki czemu stwarzamy Państwu wyjątkową możliwość dobierania kolorów w warunkach różnego typu oświetlenia.

Od samego początku tworzenia firmy naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta, dlatego uzupełnienie oferty stanowi stolarka otworowa, czyli okna, drzwi i bramy garażowe renomowanych firm Hormann i Wiśniowski, a także ogrodzenia. Duża ekspozycja tych produktów stwarza Państwu wyjątkową możliwość podjęcia decyzji o zakupie, na podstawie sprawdzenia produktów w warunkach ich rzeczywistego funkcjonowania.

Zapraszamy....


Potwierdzenie odblokowania zamówienia

Do góry